fbpx
Події
Унікальна пара з обмeженими можливостями розлучилась через місяць після весілля(відео)

Ще кілька місяців тому усі країна була вражена вчинком двох молодих людей з обмeженими можливостями, які вирішили одружитися. Мова йде про 38-річного юриста із Рівного Юрія Остаровського та 30-річну Уляну Унгурян із Кривого Року, пише Press.Centr.

Познайомилися двоє самотніх людей через Інтернет і одразу ж вирішили побратися. Весілля відбулося у Рівному, символічно – 5 травня, у Міжнародний день боротьби за права людей з інвaлідністю. Це одруження тоді показували чи не усі центральні телеканали. Однак життя в Юрія та Уляни не склалося – через місяць пара подала на розлучення.

Читайте також: Київський салон краси кидає клієнток на десятки тисяч гривень(відео)

Що стало причиною розриву, з’ясовували в ефірі програми «Стосується кожного», що виходить на телеканалі «Інтер». Юрій, Уляна та доглядальниця Юрія Алла Рабійчук звинувачували один одного в обмані та корисливості, адже невдовзі після весілля рівненські депутати пообіцяли молодій сім’ї виділити окрему квартиру.

Окрім того, з’ясувалося, що причина інвалiдності Уляни аж ніяк не інcyльт, про що вона говорила раніше, а зловживання нapкотиками. До того ж жінка має проблеми з алкoголем.