fbpx

Укрзалізниця позбудеться від лікарень, готелів і спортклубів

Голова правління ПАТ “Укрзалізниця” Войцех Бальчун вважає, що підприємству потрібно позбутися від непрофільних активів, замінити старі вантажні вагони, скасувати кілька депо і спростити документацію. В ході зустрічі в Американській торговельній палаті в Києві він наголосив на необхідності розвитку сегмента вантажних поїздів, їх ефективності.

“Нам потрібно скасувати кілька депо, спростити великий обсяг технічної документації. Нам не потрібні готелі, спортклуби, лікарні. Ми повинні зосередитися на основних джерелах доходу від нашої діяльності. Якщо ми створимо нову бізнес модель, ми зможемо вийти на міжнародний рівень”, – сказав глава Укрзалізниці.

За його словами, така робота також вимагає вироблення необхідної політики з боку міністра інфраструктури.

Читайте також: Toyota відкличе майже 1,5 млн машин в усьому світі

Акціонерне товариство створене на базі Державної адміністрації залізничного транспорту Укрзалізниці, а також більше 50 підприємств і установ залізничного транспорту, які реорганізувалися шляхом злиття. У перелік підприємств, на базі яких утворилося ПАТ, входять шість залізниць, вагоноремонтні заводи, залізничні держпідприємства, проектно-вишукувальні інститути залізничного транспорту, ряд проектно-конструкторсько-технологічних бюро.

Джерело.

You cannot copy content of this page