fbpx
Події
«Укрзалізниця» показала, як таємно везла Бориса Джонсона до Києва(відео)

Прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона, який приїхав до Києва потягом, українські залізничники пригощали салом.

«Борис Джонсон ще раз довів, що у нього залізний характер. З перших днів війни дієво допомагає Україні, а вчора особисто прибув до Києва, ще й пройшовся разом з нашим президентом вулицями столиці. Допомогли здійснити цей блискавичний візит наші залізні люди.

Борис Джонсон пообіцяв надати Україні $ 500 мільйонів кредиту, відправити в Україну 120 БТРів, нові протикорабельні ракетні комплекси та техніку ще на $ 130 мільйонів. Так, ми пригощали його салом на борту потягу» , — розповіли в «Укрзалізниці».

А на додачу до пакета фінансової та військової допомоги Борис Джонсон записав звернення до залізничників.

«Вітаю, це Борис Джонсон, прем’єр-міністр Сполученого Королівства. Я на борту фантастичного поїзда Укрзалізниці до Києва з Польщі. Просто хотів висловити вам величезну подяку – всій команді залізничників – за те, що ви робите. Я чув, що вас тут називають “залізні люди”. Це, звісно, пов’язано з вашою залізничною індустрією, але водночас відображає і ваш дух, справжній український дух, який українці демонструють у спротиві агресії росії. Я глибоко співчуваю вашим втратам та подумки з постраждалими залізничниками в Краматорську. Я хочу, щоб ви знали: Сполучене Королівство підтримує вас у цій боротьбі!».

Фото: Укрзалізниця.

04/10/2022