fbpx
Дозвілля
Україну вкутав дуже густий туман. Прогноз погоди на 17 січня

Удень буде 2-7 градусів морозу. Сьогодні, 17 січня, майже всю Україну накрив дуже густий туман. Видимість становить не більше 200-500 метрів.

Зокрема, туманно в Київській, Чернігівській, Сумській, Житомирській, Рівненській, Волинській, Львівській, Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Закарпатській, Чернівецькій, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській, Харківській, Донецькій, Луганській, Миколаївській та Запорізькій областях.

Удень переважатиме сонячна погода, переконують в Українському гідрометцентрі. Буде без опадів, лише в Криму йтиме мокрий сніг і дощ, подекуди ожеледь. На дорогах країни місцями ожеледиця. Вітер північно-східний, 3-8 м/с, удень у південних областях окремі пориви 15-17 м/с. Температура вдень 2-7 градусів морозу. У Карпатах 4-9 градусів морозу.

На Крайньому Сході країни, в Криму та Приазов’ї від 3 градусів морозу до 2 градусів тепла. У Києві буде сонячно та сухо. Уранці туман. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-східний, 3-8 м/с. Температура 2-4 градуси морозу.

У Львові опадів не буде. На дорогах місцями ожеледиця. Уранці туман. Вітер північно-східний, слабкий. Температура 3-5 градусів морозу. У Дніпрі без опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Уранці туман. Вітер північно-східний, 3-8 м/с.

Температура 4-6 градусів морозу. В Одесі буде сухо та сонячно. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-східний, поривчастий. Температура 2-4 градуси морозу. У Харкові опадів не буде. Уранці туман.

На дорогах ожеледиця. Вітер переважно північно-східний, 3-8 м/с. Температура 5-7 градусів морозу. У Карпатах без опадів. Уранці туман. Вітер переважно північно-східний, слабкий. Температура 4-9 градусів морозу. 17 сiчня у горах Івано-Франківської та Закарпатської областей очiкується значний (3-й) рівень лавинної небезпеки.

У гiрських районах Закарпаття iснує загроза зсувiв снiгу на дороги.

Читайте також:СИНОПТИКИ СКАЗАЛИ, ЯКОЮ БУДЕ ПОГОДА В УКРАЇНІ НА ПОЧАТКУ ТИЖНЯ


Джерело.

Реклама

facebook