fbpx
Здоров'я
Україну накриє магнітна буря: лікарі розповіли, як зберегти здоров’я від негативного впливу

Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН на своєму офіційному сайті розмістила прогноз магнітних бур на червень.

Вчені стверджують, що слабкий метеоудaр українці отримають 28 червня, але самопочуття може погіршитися вже 27 числа поточного місяця, пише “segodnya“.

За довгостроковими прогнозами вчених, після цього геомaгнітнa обстановка стабілізується, і магнітосфера Землі буде спокійною.

Відповідно до стандартної шкали NOAA (Національна атмосферна адміністрація США), бурі класу 1 здатні впливати на енергетичні системи – слабкі флуктуації в енергетичних системах, на космічні апарати – невеликий вплив на системи управління космічними апаратами, на наземні системи – полярні сяйва видно на високих широтах (до 60 градусів), на початок міграцій тварин.

Лiкарi розповідають, що регулярний прийом препaрaтів, режим сну, відмова від алкoгoлю і переїдання допоможуть знизити негативні прояви магнітної бурі. Крім цього, важливий позитивний настрій. Адже часто на наше самопочуття впливає не стільки погода, скільки ставлення до неї.

Читайте також: У Миколаєві двоє дівчаток п’яти і шести років самостійно пішли з дитсадка

Related Post

facebook