fbpx

Українцям загрожують серйозні штрафи із 1 жовтня

Із 1 жовтня в Україні тим власникам квартири, які отримали квитанції, але так і не заплатили податок на розкіш, доведеться заплатити штраф в 20%.

Податок на нерухомість сплачується один раз на рік, а нараховується на додаткові квадратні метри квартири (понад 60 кв. М) або будинку (120 кв. М).

Ставку самого податку встановлюють місцеві ради, хоча вона не може перевищувати 2% від мінімальної зарплати, проте в 2017-му ця стеля збільшиться до 3%.

Також нагадаємо, що власникам квартир, площа яких перевищує 300 “квадратів”: за такої нерухомості до податку додається ще 25 тис. гривень.

За правилами, які набули чинності з 1 липня, податок необхідно було заплатити до кінця серпня (60 днів після початку дії закону). За запізнення в ДФС обіцяли накладати штрафи: у перший місяць – 10% від суми, у другій – 20%.

При цьому юристи зазначають, що в подальшому справа може дійти і до конфіскації майна. Однак на початку вересня фіскали поміняли крайні терміни – тепер податок потрібно заплатити протягом 60 днів із моменту вручення квитанції. Це пов’язано з тим, що багато хто так і не отримав своїх квитанцій в обіцяні терміни.

Читайте також: Субсидії в українців будуть відбирати за новими правилами (відео)

Джерело.

You cannot copy content of this page