Без рубрики
Українцям, які звернулися за оформленням субсидій, тепер доведеться економити ще більше

Українцям, які звернулися за оформленням субсидій, тепер доведеться економити ще більше заради того, щоб отримати премію в кінці опалювального сезону.

Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева і наголосив, що тепер платити обов’язковий платіж буде не потрібно.

“Субсидія сьогодні призначається на соціальну норму. І ці соціальні нормативи дуже активно стимулюють людей економити енергоресурси. Раніше, до 2014 року, в нас існувала ситуація, при якій людині визначалася обов’язкова частка до платежу і протягом призначення субсидій ви повинні платити фіксовану суму. Якщо ви споживали більше, у вас збільшувалася субсидія. Якщо ви споживали менше, у вас зменшувалася субсидія”, – розповів Рева в інтерв’ю виданню espreso.tv.

Читайте також:СУБСИДІЇ В УКРАЇНЦІВ БУДУТЬ ВІДБИРАТИ ЗА НОВИМИ ПРАВИЛАМИ (ВІДЕО)

Він зазначив, що людина, яка економила, від цього зиску ніякого не отримувала, тому що сума платежу була одна і та ж сама.

“Тепер субсидія стабільна, а те, скільки ви платите, залежить від того, скільки ви споживаєте. Якщо ви споживаєте більше, мінус субсидія, ви платите залишок, споживаєте менше – платите менший залишок”, – пояснив міністр соцполітики.

Він наголосив, що ця система є більш раціональною, адже спонукає людей економити енергоресурси.

“Але коли він використав протягом зими ресурс, наприклад газу, на опалення власного помешкання або електрику, якою користується на опалення, і в результаті того, що він спожив менше, ніж це визначено соціальною нормою, цю різницю пропонується йому виплатити як премію”, – підсумував Рева.

Джерело.

Реклама

Related Post