fbpx
Події
Українцям скасують візи в ще одну країну Європи

Кабмін схвалив проект угоди з Албанією про взаємне скасування візових вимог

Уряд України схвалив проект угоди між Кабінетом міністрів України та Радою міністрів Республіки Албанія про взаємне скасування візових вимог. Про це повідомляє прес-служба КМУ.

Зазначена Угода була розроблена в контексті адаптації візово-міграційної політики України до стандартів ЄС за результатами переговорів між Україною та Албанією з метою спрощення взаємних поїздок громадян.

Положеннями зазначеної Угоди передбачається, що громадяни України і громадяни Республіки Албанія, які користуються дійсними проїзними документами, можуть в’їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати без віз на території держави іншої договірної сторони протягом терміну, що не перевищує 90 днів протягом 180 днів.

“Реалізація положень Угоди сприятиме розвитку українсько-албанських партнерських відносин, інтенсифікації контактів в економічній, культурно-гуманітарній та інших сферах, а також посилить переговорні позиції України щодо лібералізації візового режиму з іншими державами, громадяни яких перетинають зовнішні кордони ЄС без віз”, – зазначили в Кабміні.

Читайте також: Українці отримали змогу їздити без віз у одну з країн ЄС (Документ)

Джерело.