fbpx

Українцям пояснили, як терміново отримати біометричний паспорт

Для того, щоб швидко оформити біометричний закордонний паспорт, українцям потрібно звертатися до громадської приймальні міграційної служби або писати на “гарячу лінію” у разі, коли біометричний паспорт потрібен терміново.

Про це розповів голова Державної міграційної служби Максим Соколюк в інтерв’ю “Голосу України”, повідомляє “Обозреватель“.

“При цьому варто розуміти, що процедура займає кілька днів, оскільки навіть збільшений вдвічі склад підрозділу з опрацювання звернень громадян не встигає: звернень дуже багато”, – зазначив він.

Соколюк також зазначив, що більшість громадян оформляють паспорти “про всяк випадок”, просто щоб мати їх.

Читайте також: “Вийшла з дому і не повернулася”: в Італії зникла 19-річна українка

“Жодна система не розрахована на натовп, тому таке зростання спричинило черги, активізацію шахраїв, навіть затримки у виробництві документів”, – додав він.

Як повідомляють у Держміграційній службі, після старту безвізу біометричні паспорти почали виготовляти вдвічі більше, а ажіотаж, який супроводжував початок дії безвізового режиму з ЄС для громадян України, викликав небувалий попит на закордонні паспорти.

“Якщо в червні-липні 2016 року ми оформляли в середньому 11 тисяч закордонних паспортів щодня, то після введення “безвізу” в червні-липні цього року ця цифра досягла 25 тисяч – зросла більш ніж удвічі”, – розповів Соколюк.

You cannot copy content of this page