fbpx
Авто
Українцям масово продають «утоплеників» і «битих»

В Україні різко зросла кількість старих авто з Грузії. Автомобілі більш ніж привабливі своєю ціною, ніж привертають увагу покупців.

Більшість іномарок, що продаються в Грузії, потрапляють туди з США по особливому безподаткового режиму, за рахунок чого, ціни на 35-40% нижче, ніж на б / у авто в Польщі, Німеччині чи Литві.

Експерт-траблшутер Сергій Креймер підтвердив, що такі машини обійдуться дешевше, так як відсутній «проміжна» митниця в Грузії – вони авто не розмитнюють. В Україні масово везуть Subaru Outback і Volkswagen Passat.

«Моєму знайомому Passat 2012 обійшовся в $ 7800, Outback – в $ 9000. .. Вони були після невеликих аварій, але вже зробленим кузовним ремонтом. У Німеччині такий Outback коштував би від 16 тис. Євро, а Passat – 11-20 тис. Євро. У машин з Грузії, як правило, розблоковані електронні блоки управління, і вони проходять перевірку на Євро-5. Пробіг там в середньому 40-60 тис.км проти 150-200 тис. км в машинах з Європи », – сказав Креймер.

У той же час, він зазначає, що, як правило, «американці» – машини биті або після невеликих повеней – «потопельник». Так що навіть після ремонту, який роблять продавці, впевненості, що збоїв в роботі її електроніки та основних вузлів не відбудеться, немає.

Глава Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів Олег Назаренко додає, що не всі авто продаються «прямо з США». Багато таких, на яких після США ще поїздили і в Грузії, а тепер від них позбавляються.

«Не можна в загальному говорити, що все б / у авто з Грузії мають« погане »минуле, але якщо їх продають дешево, потрібно розуміти, що підстави для цього є. Тому часто має сенс безпосередньо шукати машини на аукціонах в США. У таких випадках точно буде гарантія, що ви дізнаєтеся всю історію машини, і у неї не буде скручений пробіг », – говорить Назаренко.

Читайте також:   ЗАЗ продавав свої Lanos в Україні вдвічі дорожче, ніж в Росії

Джерело.