fbpx

Українцям дедалі частіше відмовляють у в’їзді до Польщі

Польська прикордонна служба в 2016 році не впустила до країни 22 тисячі 864 громадянина України, що на 437 осіб більше, ніж у 2015 році. Про це йдеться в листі Прикордонної служби РП у відповідь на інформаційний запит Укрінформу.

Найбільшу групу українців, яким відмовлено у в’їзді до Польщі, становлять люди, які не мали при собі документів, підтверджуючих ціль й умови перебування в Польщі (понад 10,2 тис. осіб). У порівнянні з 2015 роком, кількість відмов з цієї причини суттєво зменшилася – на понад 1,8 тис.

Другою найбільш популярною причиною відмови у в’їзді для українців на територію Польщі є відсутність актуальної візи чи іншого дійсного документу на перебування в Польщі. У порівнянні з 2015 роком, у цій категорії спостерігалося збільшення кількості відмов – на майже 1 тис. (понад 6,3 тис.).

У зв’язку з відсутністю достатніх коштів для власного перебування у вказаний період в Польщі чи нестачею коштів на повернення додому польські прикордонники в 2016 році не впустили до країни понад 1,8 тис. громадян України (майже на 400 більше, ніж у 2015 році).

Заборону в’їзду до Польщі ще для понад 4,5 тис. українців польські прикордонники відносять до категорії “інші причини”. У порівнянні з 2015 роком кількість відмов за цією категорію торік зросла майже на 1 тис.

Читайте також: За тризуб на багажнику – 100 злотих штрафу!

Джерело.

You cannot copy content of this page