fbpx
Події
Українців змусять доплатити за тепло, якщо вони працюють вдома

Верховний суд України видав нове рішення, яке дозволяє підвищувати тарифи на тепло. Відповідно до рішення, українці повинні будуть більше платити за тепло в квартирах, якщо використовують їх не для житла, а для професійної діяльності, передає UBR.

“ВСУ розглядав випадок з використанням квартири нотаріусом і постановив, що він повинен платити за опалення більше, ніж платять за житлові приміщення. Ця десь у півтора-два рази дорожче. Але подібний принцип стосується не тільки нотаріусів, а й інших громадян, які використовують квартири в комерційних цілях. Наприклад, тих же перукарень або швейних майстерень. Їм комунальні підприємства можуть перерахувати платіжки, якщо з’ясується, що вони платили за тепло за житловими тарифами”, – пояснив юрист Ростислав Кравець.

Читайте також: У боржників за комуналку дозволять списувати гроші з кредиток

Комунальники вже не вперше оскаржують в суді ціни на комунальні послуги. Причиною цьому є те, що офісні приміщення та малі підприємства, які розміщуються в квартирах житлових будинків повинні сплачувати за комунальні послуги на рівні інших підприємств.

Джерело.

facebook