fbpx

Українцям розповіли про зміни при оформленні субсидії

В Україні оновили форми заяви та декларації для призначення субсидії.

Тепер у заяві передбачена можливість отримання житлової субсидії на відшкодування витрат за установку, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку води і теплової енергії, пише Gazeta.ua.

Також субсидію можна буде оформити на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

За новими правилами, у декларації вказуватимуть дані про суми алiментів, сплачених особами, що входять до складу домогосподарства. Також членами їхньої сім’ї, незалежно від реєстрації місця фактичного проживання, за умови підтвердження сплати.

Читайте також: Сім’я українських заробітчан після повернення з Італії заснувала підприємство(відео)

У примітках до даних про члeнів сім’ї зазначатимуть інформацію про надання такими особами соціальних послуг. Йдеться про перебування осіб у місцях пoзбавлення вoлі, тривалу хвоpобу та наявність aлкo- або нapкoзалежності.

У Мінсоцполітики наголосили, що таким чином заяву та декларацію на призначення субсидії привели у відповідність до норм чинного законодавства.

У Нафтогазі не підтримують ініціативу уряду видавати субсидії у грошовій формі. Наголошують, якщо такі субсидії не надійдуть на рахунок вчасно, тож українцям доведеться сплачувати повний розмір платіжки.

You cannot copy content of this page