fbpx
Події
Українці зможуть законно відключати квартири від центрального опалення

Багато споживачів хочуть відключити свої квартири від центральної теплосистеми, але на законодавчому рівні дозволяється припинення теплопостачання тільки в усьому багатоквартирному будинку.

Відключити квартиру від централізованого опалення індивідуально поки неможливо.

Народні депутати мають намір дозволити відключення квартир від централізованого опалення в багатоквартирних будинках. Така норма прописана в новому законопроекті №1581-д «Про житлово-комунальні послуги». У розділі VI документа прописано, що в багатоквартирних будинках, де не менше половини квартир і нежитлових приміщень відключено від централізованого опалення, власники приміщень, приєднаних до теплосистеми, можуть відключити від них свою квартиру. Буде дозволено встановити в таких квартирах індивідуальні системи опалення.

При цьому не дозволяється примусове відключення квартир від централізованого опалення в будинках, де є приміщення з індивідуальними теплосистемами. Отже, споживачам дозволять відключати квартири від централізованої теплосистеми тільки в тих будинках, де не менше половини власників квартир відмовилися від централізованого опалення раніше.

Читайте також:НА ГАЛИЧИНІ ГОЛОВА РДА НАЗВАВ ЖІНКУ, ЯКА ПРОСИЛА ВКЛЮЧИТИ ОПАЛЕННЯ В САДКУ, КУРВОЮ (АУДІО)

На сьогоднішній день законопроект підготовлений до розгляду у другому читанні.

Джерело.