fbpx
Події
Українці в паніці атакують банкомати “Приватбанку”

Звістка про націоналізацію “Приватбанку” спричинила хвилю паніки серед українців. Зокрема, мешканці Дніпра ледь не штурмують банкомати. Про це повідомляє “Укрінформ“.

Відділення банку працюють, але вони заповнені народом. Люди скаржаться, що чекають вже близько 3 годин, але персонал перебуває на терміновій нараді. Працює тільки одна з двох кас, термінали самообслуговування не функціонують.

Натовп штурмує банкомати, намагаючись зняти гроші з карток. Черги стоять і до терміналів самообслуговування. Не всі відвідувачі вміють користуватися терміналами, але у відділенні бракує персоналу, щоб надати їм допомогу. Багато людей намагаються обнулити рахунки і закрити карти.

Зокрема, банкомати, встановлені у дніпровському супермаркеті “Варус”, висвічують напис, що гроші закінчилися.

Водночас у мережі “АТБ” сьогодні термінали не працюють, просять розраховуватися готівкою.

У соцмережах клієнти банку розповідають, що послуга “Приват24” доступна, завдяки їй можна, наприклад, поповнити мобільні рахунки. Також карткою можна розплатитися в “Пузатій хаті”, без проблем заправитися на заправці WOG.

Як повідомляє видання 0532.ua, тим часом в Полтаві теж спостерігаються великі черги біля банкоматів “Приватбанку”. Городяни намагаються якомога швидше зняти всі кошти з карток.

За словами тих, хто стоїть у черзі, вони побоюються, що банк і зовсім “лусне” та гроші пропадуть.

Читайте також: “Ааххх-Уааааххрр”. ПриватБанк дав дивну відповідь стурбованому клієнту (відео)

Джерело.

facebook