fbpx
Події
Українці у понад 40 років вдалося схуднути на 27 кілограмів (відео)

Жінка розповіла свій секрет втрати ваги. Українці Галині Гранн вдалося після 40 років схуднути за півроку на 22 кілограми і розпочати нове життя, йдеться у сюжеті “Сніданок з 1+1”.

Маленька Галина у дитинстві була схожа більше на хлопчика та мала безліч комплексів.

“Були модні тонкі губи, у 80-х роках, а у мене повні губи були, я з дитинства їх стискала. Я себе скільки пам’ятаю, я весь час хотіла схуднути, але я ніколи не бачила у себе талії”, – розповіла вона.

Проте про усі комплекси Галя забувала, коли сідала на мотоцикл, – серед друзів-байкерів вона почувалася гармонійно. Із часом, окрім такого чоловічого хобі, у Галини з’явилась ще і чоловіча робота – уже 8 років жінка працює оператором на телеканалі 1+1.

У 26 років Галина народила першого сина, тоді їй швидко вдалося повернути собі форму. А от після 36, коли народила вдруге, жінка змінилася до невпізнання: замість 70 кілограмів – 92, замість жіночого щастя – повна байдужість. Тоді жінка втратила сенс життя і почала прикладатися до чарки.

“Я все запивала… Мені настільки було вже все одно… Мені тільки малюк говорив: “Матусю, схудни”… Я просто жила вже тільки заради дитини, на себе плюнула”, – зазначає вона, згадуючи, як трохи більше півроку тому ледь могла нахилитися через живіт.

Саме прохання сина, а ще суперечка із другом, який показав жінці її ж стару фотографію, змусили Галину замислитися. І вона почала худнути на очах, у 42 роки в неї почалось нове життя: смажену картоплю, макарони, ковбасу, майонез та випічку Галина повністю змінила на овочі та зменшила порції, окрім цього відмовилась від алкоголю.

“Оскільки живемо в приватному будинку – є багато роботи. Не город, так прибирання двору, як не двір, так собака, не собака, так щось змайструвати або в будинку весь час багато роботи”, – додала Галина.

На початку червня 2016 року жінка важила 92 кілограми, а вже за півроку схудла на 22 кілограми, зараз же вага становить 63,5 кілограма.

“Найперше з чого я почала, різко – через день “рідкі дні”. Тобто бульйон, кефір, сік, води багато, лише рідина. Найголовніше – схуднення не дієтах, а в голові. Я собі не забороняла нічого практично, просто через день робила “рідкі дні”, а коли втягнулася, і схуднення відбулося за півроку, я навіть не помітила цього. Я привчила себе дуже мало їсти. Маленькими порціями, але частіше. Проте річ не у харчуванні, а в мізках. Я увесь час себе чимось займала: не думати про їжу і не забороняти собі, адже щойно починаєш забороняти, це починаєш хотіти. Відмовилася від машини, багато ходжу, багато кохання,”, – пояснює вона.

Читайте також: Британка схудла на 50 кг, виключивши лише один продукт з раціону (фото)