fbpx

Українці, що працюють у Італії мають право на пільги, якщо утримують родичів на батьківщині

Отримати податкові знижки в Італії можна за утримання родичів не лише в Італії, а й за кордоном, пише газета “Експрес” із посиланням на Українська газета.

Податкові знижки в Італії можна отримати за утримання родичів в Італії та за кордоном – пояснює міністерство внутрішніх справ Італії⇓

Близькими родичами, як зазначають у виданні, вважаються діти, чоловік та дружина. Вважається, що члени сім’ї перебувають на утриманні, якщо вони отримали протягом попереднього року прибуток що дорівнює або менший € 2,840.51.

Громадяни країн що не входять в ЄС, зокрема, й українці, які бажають отримати зниження розміру сплати податків в Італії за утримання родичів на батьківщині повинні мати документи, що підтверджують їх родинні стосунки.

Читайте також: На продукти ціни вищі, ніж в Італії: італієць емоційно відреагував на рівень життя українців(відео)

Можна подавати наступні документи:

оригінал документації, виданої консульською установою Італії в Україні, перекладену на італійську мову і завірену компетентним префектом;

документація з апостилем, для громадян з країн, які підписали Гаазьку конвенцію від 5 жовтня 1961, перекладені на італійську мову і сертифіковані на відповідність оригіналу у італійському консульстві в країні походження;

документи, отримані в Україні, перекладені на італійську мову і завірені на відповідність оригіналу у італійському консульстві.

Розмір зменшення відрахувань залежить від загальної суми прибутків платника податку, і розраховується із місяця у якому виникнуть умови для сплати (наприклад, наpoдження дитини).

You cannot copy content of this page