fbpx

Українці кинулися скуповувати валюту – експерт

Люди купують долари, щоб зберегти свої заощадження від інфляції.

Реальний попит на іноземну валюту в Україні в березні-квітні підвищиться під впливом економічних і сезонних факторів. Таку думку висловив старший аналітик групи компаній ForexClub Андрій Шевчишин.

Повідомляє intermarium з посиланням на segodnya 

“По-перше, календарно довгий березня статистично збільшує показники валютного ринку. По-друге, завершення опалювального періоду сприятиме напрямку частини грошових коштів населення на споживчий і валютний ринок. А переговори, відновлені з 1 березня виплати ФГВФО клієнтам Platinum Bank підтримають ліквідність для купівлі валюти” , – пояснив Шевчишин.

Водночас, на думку експерта, підсилюють попит на ринку зростаючі доходи населення, інфляція, а також ризики ослаблення гривні через торгову блокаду і “націоналізацію” промислових підприємств на непідконтрольних Україні територіях.

“Слід зазначити, що можливості для заощадження коштів для населення зараз дуже обмежені. Навіть депозити зі ставками, що знижуються, в умовах слабкої довіри до банківського сектору не є явним інструментом для заощаджень, що змушує українців купувати валюту, особливо з огляду на курсові коливання останніх місяців”, – зазначає Шевчишин.

Читайте також:НЕСПОДІВАНИЙ КОНФУЗ В ЕФІРІ ВВС З ДІТЬМИ: БАТЬКО ПРОКОМЕНТУВАВ ІНЦИДЕНТ

You cannot copy content of this page