fbpx
Авто
Українці активніше скуповують вживані автомобілі

Ринок вживаних машин зріс на 17%, пише segodnya.ua.

За даними асоціації “Укравтопром”, за серпень в Україні на первинному ринку було зареєстровано 7 тис. 392 одиниці автотранспортних засобів. З них колишніх в експлуатації – 1 051 шт., або 14%.

Загальний обсяг первинних реєстрацій легкових автомобілів у серпні склав 5 900 шт., з яких 5% (270шт.) припало на б/в авто. У порівнянні з показником серпня минулого року первинний ринок секонд-хенду в цьому сегменті скоротився на 78%, а відносно липня цього року зріс на 17%.

На первинному ринку комерційних автомобілів частка техніки, що була в експлуатації, склала 56%. У кількісному вираженні це 759 шт., що на 15% менше, ніж минулого місяця, і на 26% менше, ніж у серпні минулого року.
В автобусному сегменті загальна кількість первинних реєстрацій за серпень склала 129 шт., з них 22 шт. (17%) – автобуси з пробігом. Ринок б/в автобусів зменшився на 73% відносно торішнього серпня і збільшився на 22% відносно липня п. р.

Марки-лідери серед старих автомобілів незмінні – Renault в сегменті легкових і комерційних авто (57 і 159 шт. відповідно), автобусів Mercedes-Benz у серпні зареєстровано 15 шт.

Читайте також:  Розмитнення по-новому: практичні питання

Джерело.