fbpx
Події
Українським ЗМІ вдалося дізнатися подробиці про молодшу доньку Корнета

Українським ЗМІ вдалося дізнатися подробиці про молодшу дочку ватажка теpopистів ЛНР Ігоря Корнета. Раніше повідомлялось, що старша дочка вчиться на бюджеті на прокурора в Харківській юридичній академії імені Ярослава Мудрого, а молодша дочка живе в Pосії, вчиться в елітній школі і має двох коней.

Про це інформує Gazeta.ua  з посиланням на “Цензор.нет”.

Також журналістам вдалося з’ясувати, що на Харківщині живуть баба і дід Марини Корнет. “Катерина і Сергій Грамотєєви – батьки дружини сепapaтиста Корнета живуть під Харковом, у селищі Башкирівка, на території якого розташована військова частина”, – йдеться у повідомленні.

Родичі ватажка бoйoвиків спілкуватися з журналістами не захотіли. Сказали, що зятя не бачили кілька років, з ним не спілкуються, а в Луганську останній раз були у 2013 році.

Читайте також: Дочка ватажка так званої “міліції” “ЛНР вчиться у Харкові та отримує державну стипендію(відео)

“Де зараз живе дружина Корнета Наталія Грамотєва, точно не відомо, але на сторінці її матері, Катерини, зазначено, що теща ватажка луганських теpopистів живе в Чугуєві”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, молодша дочка Корнета Ксенія вчиться у елітній школі №175 pocійського міста Самара і дуже любить кататися на конях. За повідомленнями, вона має двох власних коней.

facebook