fbpx
Події
Українським потягом “Інтерсіті” можна буде доїхати до ще одного польського міста

“Укрзалізниця” слідом за Перемишлем найближчим часом може сформувати ще один прямий маршрут до Польщі, повідомляє Українська правда з посиланням на заяву директора з пасажирських перевезень і сервісу “УЗ” Ігора Романківа.

“Найближча перспектива – поїзд до Холма, де є колія українського стандарту шириною 1520 мм. Також розглядаються й інші напрямки в Європу, зокрема, в країни Балтії – це вже в середньостроковій перспективі”, – розповів Романків.

За словами Романківа, основне обмеження для розширення маршрутної мережі в східну Європу – інфраструктура. Адже в Польщі та сусідніх країнах не так багато станцій, до яких підходить широка колія, поширена на пострадянському просторі.

Топ-менеджер “УЗ” також не заперечує можливості розширення залізничного сполучення з Перемишлем за рахунок приміських поїздів. Також, Романків стверджує, що вдалося оптимізувати процес покупки квитків на швидкісний поїзд Перемишль-Львів-Київ в касах Польщі.

“Проблема з квитками з Польщі була ситуативною, вона виникла разово. На сьогодні, як мене запевнили польські колеги і представники” Укрзалізниці “, вона вже знята”, – говорить Романків. Холм – місто в Польщі в 25 кілометрах від кордону з Україною. У 60 кілометрах від кордону знаходиться велика залізнична станція Ковель (Волинська область).
Читайте також:ДРУЖИНА СОРАТНИКА ЯЦЕНЮКА ТУСУЄТЬСЯ У МОСКВІ З КСЕНІЄЮ СОБЧАК (ФОТО)

Джерело.

facebook