fbpx

Український телеканал видав pocійський серіал за український, – ЗМІ

Телеканал “Україна” показав серіал, який було виготовлено після 2014 року в Poсії, проте в українському телепросторі він перетворився на вітчизняну стрічку.

Як повідомляє 24 канал із посиланням на ТСН, у ефірі вищезазначеного мовника з’явилися актори в формі pocійських поліцейських, а за мить вони нібито вже мали шеврони українських поліцейських, однак згодом знову отримали відзнаки силових структур Poсії.

За інформацією ресурсу, мова йде про pocійський серіал “Моя мама проти”, який три роки тому в Москві знімала кінокомпанія “Русскоє”, а транслював у Pocсії його телеканал “Pocія-1”. Проте в Україні стрічка отримала назву “Наперекір усьому” та 2017 рік виробництва.

“Телеканал знайшов таку шпаринку і займається цим, завуальовуючи фактично pocійський серіал під нібито український. Тобто беруться якісь фірми незрозумілі, і серіал знімається, ніби він – український. А фактично, це серіал pocійський, знятий в Pocії, з pocійськими акторами, на pocійські гроші”,– підкреслив активіст комітету телеетики Артем Руденко.

Читайте також: “Золотий батон? Золотий зливок? Ні!”: під час обшуків у екс-заступника генпрокурора знайшли цікаву річ(фото)

До слова, у титрах вказується, що фільм створила кінокомпанія “Маркер Медіа”, про яку справжні кіновиробники навіть не чули.

Заступник голови Держкіно Сергій Неретін своєю черго зазначив, що провина за ситуацію лежить саме на ній, оскільки вона нібито підробила документи.

“Держкіно – це не розслідувальний орган. Нам приносять документи, ми їх перевіряємо, і на основі перевірених документів видаємо прокатні посвідчення. Про компанію “Маркер Медіа” нам нічого не відомо, але ми звернемо увагу на всі прокатні посвідчення, які було видано цій компанії. Якщо виявиться, що щось там не те, то ці посвідчення буде анульовано”, – наголосив він.

Нагадаємо, 13 жовтня Держкіно все ж анулювало державну реєстрацію та визнало недійсними прокатні посвідчення, які було видано на усі фільми виробництва кінокомпанії “Маркер Медіа”, в тому числі і на стрічку “Всупереч всьому” (режисер Андрій Задворний).

You cannot copy content of this page