fbpx

Український співак показав задекларовані доходи і вражаючу суму податків

Український продюсер і учасник дуету “Потап і Настя” Олексій Потапенко задекларував свої доходи.

Співак повідомив в Instagram, що відвідав податкову інспекцію та задекларував 6 мільйонів гривень. При тому він наголосив, що 950 тисяч гривень від заробленого – піде в державний бюджет України.

“Поки в цій державі йде пошук винних і відволікання уваги від конкретних проблем, поки йде цькування артистів, внесення в списки і заборони на виступи, ми – артисти і продюсери щорічно, сумлінно платимо податки і збори. За доброю багаторічною традицією, я збільшив декларацію на пару лимончиків і оформив 6 мільйонів гривень із яких в казну піде 950 тис. Гарного дня, Слава Усім!”, – написав артист.

Читайте також:   Голландія готова вкласти в повністю україномовне радіо 2 мільярди євро

 

Пока в этом Государстве идёт поиск виновных и отвлечение внимания от конкретных проблем , пока идёт травля артистов ,внесение в списки и запреты на выступления, Мы – артисты и продюсеры ежегодно,добросовестно платим налоги и сборы . по хорошей,многолетней традиции ,я увеличил декларацию на пару лимончиков и оформил 6 млн. Гривен из которых в казну пойдёт 950 тыс.!!!!! Хорошего дня, Слава Всем!))) #податки

Допис, поширений Oleksii Potapenko (@realpotap)

Джерело.

You cannot copy content of this page