fbpx
Без рубрики
Український розвідник розповів, як тиждень полював за російською снайперкою

Влітку минулого року в зоні АТО було досить “спекотно”. В районі Волновахи чимало втрат від куль професійного снайпера несла окрема мехбригада з Київщини.

Як згодом стало відомо, цим снайпером була молода дівчина – найманка з Росії. Наказ на її ліквідацію отримали розвідники одного з сусідніх мотопіхотних підрозділів, повідомляє прес-цент АТО.

“Це сталося у часи, коли мій взвод вів бойові дії поблизу Старогнатівки, а я ще тоді був снайпером-розвідником”, – згадує молодший командир із позивним “Джин”.

У боях і штурмах Джину доводилося в першу чергу знищувати кулеметників, гранатометників та інші важливі цілі. А цього разу – спритного снайпера.

Джин згадує, що ворожа снайперша була кмітливою дівчиною віком близько 27-ми років, можливо, в минулому біатлоністка. Зазвичай вона працювала з терикону або з посадки, щоразу змінюючи свою позицію.

“Не дуже хочу згадувати цей момент, але скажу, що полював за нею майже тиждень, – розповідає Джин. – Це досить важко, годинами лежати на одному місці й постійно спостерігати. І одного разу вона все ж себе виявила. Я миттєво спустив гачок”, – розповів боєць.

Після цього випадку бойовики були  деморалізовані. Адже усвідомлювали, що український снайпер виявився майстернішим за їхнього. До того ж, було втрачено перевагу в снайперському терорі, а це для позиційної війни – дуже важливий фактор.

Читайте також: Клінічна смерть і сім операцій: журналісти розповіли історію дивом врятованого бійця АТО (відео)

Джерело.