fbpx
Події
Український прапор спалили в Москві (відео)

Міністерство закордонних справ висловило протест російській стороні у зв’язку з нападом на приміщення Національного культурного центру України в Москві і підпалом прапора, що відбулося напередодні.

“Міністерство закордонних справ України вкрай обурене фактом злочинної наруги в Росії над державним символом України – підпалом Державного Прапора, вчинених під час нападу на приміщення Національного культурного центру України в Москві групою радикально налаштованих молодиків 22 листопада 2016 року”, – сказано в коментарі МЗС.

Примітно, що акція в центрі Москви тривала кілька хвилин, хулігана не помітили правоохоронці. При цьому російський телеканал Рен.ТВ опублікував відеозапис спалення українського прапора.

У МЗС зазначили, що подібні акції під стінами українського установи стали системою.

“Зазначені події навколо українського установи, яка здійснює виключно мирну, просвітницьку діяльність, розцінюються в Україні як відверта провокація, метою якої є розпалювання міжнаціональної ворожнечі і штучне нав’язування російському суспільству антиукраїнської агресії”, – заявляють у зовнішньополітичному відомстві.

“Міністерство закордонних справ України заявило рішучий протест російській стороні, підкресливши вимоги невідкладного розслідування злочину і закликавши до публічності судового вироку всім причетним до його здійснення”, – підсумували в МЗС.

У березні Український культурний центр також опинився в центрі аналогічних подій: хулігани в масках зірвали прапор України біля входу і спалили його.

Читайте також: Нищук вибачився за слова про “генетику” Донбасу (відео)

Джерело.