fbpx
Перейти до вмісту

Український боєць розповів деталі втечі з полону окупантів

Військовослужбовець 16-го окремого мотопіхотного батальйону з позивним “Вікінг” та його побратими потрапили в полон до російських окупантів після бою за Лукашівку на Чернігівщині у березні 2022 року. Українським бійцям довелося пережити тортури росіян.

Однак захисникам вдалося втекти з полону та врятуватися. Про це хлопець розповів в інтерв’ю Юрію Бутусову.

“Вікінг” розказав, що бив їх особисто комбат окупантів. Його воєнний злочинець обрав своєю метою номер один, тому що вирішив, що військовий – із військ Сил спеціальних операцій України. Після побиття його зв’язали і разом із рештою українців посадили на МТ-ЛБ і повезли в невідомому напрямку.

Бронетехніка росіян підірвалася на міні, загарбники загинули, а наші воїни, які були назовні, вижили і змогли втекти відійшовши в поле.

“І ми йшли, дочекалися темряви. Дев’ятеро людей – усі поранені. За 12 годин вийшли. Пощастило, що вони не знайшли у мене захований заздалегідь телефон. Я набрав своїх товаришів, вони скоординували і ми таким чином вийшли”, – розказав “Вікінг”.

Воїнам вдалося вийти до села Буди, де тоді базувалися інші наші захисники, тоді вони опинились в безпеці.

“Ми всі були без взуття. Нас кинули 9 березня, познімали орки взуття і ми пішли полями ораним босоніж. А хтось взагалі без одягу”, – розповів хлопець.

Зараз з усіма захисниками, що врятувалися з полону, все гаразд. Сам “Вікінг”, незважаючи на всі отримані травми, повернувся в стрій через два дні.

Позначки:

You cannot copy content of this page