fbpx
Дозвілля
Українські чиновники почали штрафувати на пів години

Під час проведення оперативно-профілактичних заходів у Рівному працівники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУНП в Рівненській області виявили одинадцятьох жінок, які заробляють на життя за рахунок інтимних послуг. Однак штраф, який їм доведеться сплатити, менший, ніж вони отримують за годину “роботи”.

Жительки обласного центру, Рівненського та Здолбунівського районів вже неодноразово потрапляли в поле зору правоохоронців. Жінки, віком від 20-ти до 30 років уже тривалий час “працевлаштувалися” на вулицях Київська та Дубенська, що на виїзді з Рівного. За свої послуги вони беруть із клієнтів від 300 до 500 гривень. “Роботу” свою залишати не планують і штрафи, які застосовують стосовно них, їх теж не лякають.

За зайняття проституцією відповідно до статті 181-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення їм загрожує штраф у розмірі 250 гривень. Матеріали направлені на розгляд адміністративної комісії при Рівненській міській раді, яка визначатиме розмір стягнення для жінок за їхні проступки.

Читайте також: Повії позбавили штанів немолодого нареченого з Польщі

Джерело.