fbpx

Українські військові вже навчаються на британській бронетехніці-Борис Джонсон

Українські захисники вже проходять навчання у Великій Британії на броньованих машинах, які потім будуть доставлені в Україну. Про це повідомив прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон, пише Мілітарний з посиланням на The Guardian.

“Можу сказати, що нині ми навчаємо українців у Польщі використанню засобів протиповітряної оборони, а у Великій Британії використанню бронетехніки”,– сказав Борис Джонсон.

Також британські інструктори навчають українських військових на території Польщі. Йдеться про системи протиповітряної оборони.

У ЗМІ пишуть, що навчання триває кілька тижнів, українські військові опановують наявні системи управління зенітно-ракетних комплексах Starstreak і машин Stormer.

Британія передає Україні 120 броньованих машин з яких 80 – це бойові броньовані машини Mastiff, Husky і Wolfhound.

Машина Mastiff призначена для перевезення піхоти. Спроєктована з метою захисту від стрілецької зброї, наземних мін та саморобних вибухових пристроїв.

Husky – це спеціальна машина для виявлення вибухонебезпечних предметів та розмінування.

Wolfhound – важка броньована вантажівка. Використовується для супроводу патрулів, перевезення боєприпасів та необхідних вантажів.

Інші 40 машин – це засоби для бойової розвідки, включаючи Spartan, а також машини швидкої допомоги Samaritan, броньовані командні машини Sultan та броньовані евакуаційні машини Samson.

Фото: скрін.

04/27/2022

You cannot copy content of this page