fbpx
Події
Українські військові в Маріуполі знищили близько 6 тис. окупантів і понад 100 одиниць техніки – заступник командира полку “Азов”

Про це ідеться в заявив заступник командира полку “Азов”, капітан Святослав Паламар (“Калина”).

Російські окупанти переважають українських захисників у кількості озброєння і кількості піхоти, зазначив Паламар:

“Це угрупування нараховувало близько 14 тис. військовослужбовців. Це надзвичайно величезна кількість техніки, це літаки, це кораблі, це корабельна артилерія, це літаковильоти як тактичної, так і стратегічної авіації. І велика кількість артилерії, засобів РСЗО. А також величезна кількість ракет була випущена по нас за весь цей період”.

“Калина” також наголосив, що росія кинула на штурм Маріуполя елітні підрозділи.

“Це 150-та дивізія, це 68-й танковий полк. Це 83-я бригада ВДВ. Це 346-а бригада ГРУ, спецназ. Це 22-а бригада спецназ ГРУ. Це 9-й полк морської піхоти “ДНР”. Це 810-а бригада чорноморського флоту. Це 155-а Тихоокеанська бригада. І також це стратегічна авіація та тактична авіація. Це найманці “Вагнера” і також інші бойовики з інших територій Російської Федерації та Кавказу”, – додав Святослав.

Також Святослав Паламар (“Калина”) наголосив, що оборона Азовсталі триває й здаватися вони не збираються: “Ми чинитимемо опір далі, доки у нас буде змога”.