fbpx
Події
Українські лікарі врятували життя бійця, витягнувши осколок міни з його серця (фото)

Медики провели складну операцію з зупинкою серця.

Під час складної операції лікарі Інституту імені Амосова витягли осколок міни з серця військового, командира взводу 30-ї бригади Євгена Волока.

Боєць отримав складне поранення у Старогнатівці 15 серпня. Осколки міни вп’ялися в мозок військового, його легені і серце. Фахівці не обіцяли багато, але нейрохірургічне втручання пройшло успішно, пише life.pravda.com.ua.

Після багатоетапного хірургічного лікування в Дніпропетровській обласній лікарні з вилучення уламків міни з тіла і голови потрібно було зробити термінову операцію з видалення осколка з серця бійця.

Проведення такого складного втручання після нейрохірургічної операції було можливим тільки в цій установі. 8 вересня консиліум фахівців обласної лікарні за участю директора інституту Василя Лазоришинця вирішив видалити уламок.

Його розташування на стінці шлуночка в будь-який момент могло загрожувати життю командира.

23-річного Євгена доставили авіаційним бортом в Інститут імені М.М. Амосова 12 вересня. 13 вересня йому провели невідкладну операцію з зупинкою серця і використанням штучного кровообігу.

15 вересня через два дні після складної операції на зупиненому серці Євген переведений з відділення реанімації в палату.

Багатоетапне хірургічне лікування з видалення уламків міни з різних частин тіла тривало протягом місяця, попереду бійцю ще належить реабілітація, проте життя Євгена вже нічого не загрожує.

14305484_1257770147580878_821139133987276982_o

Джерело.

Реклама