fbpx
Події
Українське Монако: 21-річний сільський голова шокував наполеонівськими планами

Віталій Дяків, двадцятиоднорічний голова Давидова, що на Львівщині, перетворює село України в Монако.

Про юного Наполеона повідомляє Zaxid.net.

Село Давидів юнак очолив у 2015 році. На виборах він переміг 50-річного кандидата, який уже давно обіймав цю посаду.

За словами Віталія, бажання зробити із села справжню перлину з’явилося ще на першому курсі навчання в університеті. Ніхто з його одногрупників нічого не знав про Давидів. Віталій вирішив це змінити.

“Тоді я вирішив казати так: “Шановний, а ти знаєш, що Давидів – це українське Монако? Це село таке ж унікальне, як французький курорт Куршевель”. Тоді побачив? що люди починають усміхатися і питати, як туди доїхати”, – зазначив сільський голова.

У Давидові живе майже 7 тисяч людей і донедавна у ньому взагалі не було ні громадських просторів, ні пристойних закладів, де можна посидіти чи влаштувати презентації. Нещодавно у селі відкрили Народний дім, який почали будувати кілька років тому. Окрім цього, облаштували один сквер, другий обіцяють закінчити у грудні, з’явилося 2 тис. кв. м. доріжок із бруківки, встановили п’ять зупинок громадського транспорту, закінчили розробку проекту каналізування вулиці.

Для мене було дуже важливо зробити щось у громадському житті. Було б наївно заперечувати, що Давидів більшість людей сприймає як спальний район Львова, 80% наших людей працездатного віку щодня їздить на роботу до міста. Але навіть тут можна проводити свої фестивалі, а не щоразу їхати у Львів”, – розповів Дяків.

Читайте також: Дружина депутата Ради засвітила пікантні фото

Джерело.