fbpx
Дозвілля
Українська волонтерка намагається подолати найдовший Закарпатський туристичний шлях наодинці, пройшла уже 400 кілометрів

Аліна Косовська – волонтерка та учасниця добровольчого підрозділу проходить соло-трек (самостійно, без сторонньої допомоги) найдовшим Закарпатським туристичним шляхом.

Стартувала дівчина на Різдво у Великому Березному, наразі подолала уже більшу частину маршруту (Вододільний та Боржавський хребти), дійшла до полонини Красної. Залишаються ще три найважчі та найвищі масиви Українських Карпат – Чорногора, Свидовець та Мармароси.

Аліна хоче стати першою людиною, що здолала весь маршрут Закарпатського туристичного шляху у зимовому соло-поході. Досі нікому не вдавалося це зробити. Дівчина ретельно готувалася до походу, перед тим перебувала в умовах, в яких звикала до низьких температур, виходила на пробіжки та готувалася в залі. Також взяла з собою надійний протестований одяг. На маршруті Аліна поповнює запаси: друзі надсилають їй на відділення пошти пакунки з їжею, вона спускається у містечка та села і забирає їх.

Весь маршрут дівчина планує пройти за 1,5-2 місяці, запланувала 27 ходових днів. Увесь свій шлях Аліна поетапно описує.

“Кожен крок у нашому житті наближає нас до мети. Якщо вона здається неможливо далекою, а шлях – нестерпно важким, потрібно відкинути емоції і просто думати про наступний крок”, – пише дівчина.

Волонтеркою уже зараз захоплюються, чекають із нетерпінням кожного її фотозвіту, дописів у соцмережах та стежать за просуванням Аліни засніженими зимовими Карпатами.Аліна живе й працює в Авдіївці, доти була киянкою, займалася спортом – перебувала в резерві збірної України з художньої гімнастики. Очолює ініціативну групу волонтерів-мандрівників, з якими в теплий сезон раз на декілька тижнів підіймається в гори прибирати сміття і ремонтувати колиби.

Наразі більша частина Закарпатського шляху позаду і якщо Аліна його здолає, то встановить національний рекорд.

Фото: uzhgorod.net