fbpx
Дозвілля
Українська вчителька із топ-50 педагогів світу розповіла про переваги 12-річного навчання (відео)

Дудіч сверджує, що у всіх розвинених країнах діти вчаться довше, ніж в нашій країні. Вчителька англійської з Кропивницького Ганна Дудіч, яка потрапила до списку 50 найкращих педагогів світу, пояснила, чому українським дітям варто вчитися за 12-річною системою освіти.

На думку Дудіч, навчальну програму варто розвантажувати, а дітям давати змогу обирати навчальні дисципліни за своїм покликанням.

“Тому що я мала досвід – поспілкувалася із багатьма педагогами з різних країн світу, завдяки участі у різноманітних міжнародних конференціях. І практично в жодній країні немає 11-річного навчання. Скрізь воно триває довше, ніж у нас. Думаю, що дійсно воно так і має бути – старша школа має бути профільною, діти мають мати змогу обирати певні предмети за своїм інтересом, покликанням, спрямуванням”, – пояснила педагог, додавши, що Україні варто наближатися до європейських стандартів освіти.

Також Дудіч підтримала затверджену Урядом концепцію “Нової української школи”. На думку вчительки, вона поєднує в собі передовий досвід іноземних країн та адаптує його до наших умов.

“Не можу сказати, що можу оцінити, тому що я не фахівець. Не науковець у сфері освіти, а лише практик. Але з того, що я читала – мені подобаються зміни. Тому що я бачу багато позитивного, багато того, що перегукується із передовим досвідом зарубіжних країн, флагманів освіти. І це дуже добре, що ми намагаємося перейняти досвід, адаптувати досвід в Україні, і додати до нього щось нове і прогресивне”, – сказала вона.

Читайте також: Мінус 20. Синоптики попереджають про найхолоднішу ніч цього грудня

Джерело.

facebook