fbpx
Дозвілля
Катя Осадча показала фото зі свого модельного минулого

Популярна українська телеведуча Катя Осадча ,вразила своїх шанувальників в мережі раритетним фото, зробленим в якості першої модельної фотосесії в Японії.

Знімок Осадча розмістила на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

Телеведуча показала себе 14-річною в будівлі старої школи. Похмура фотографія була зроблена для одного з номерів японського глянцю, що послужило для Каті Осадчої першим досвідом в області модельного бізнесу.

“Модельне минуле. Одна з перших зйомок для японського глянцевого видання. Мені 14, Японія – країна випробування, все інше, я плакала кожен день, опинитися без батьків виявилося важче, ніж я думала”, – розповіла вона в своєму пості.

Телеведуча популярних вечірніх шоу зазначила, що під час зйомки на вулиці було не більше 10-ти градусів, приблизно стільки ж було і в будівлі старої школи.

Шанувальники Осадчої захоплюються труднощами, які довелося випробувати 14-річній дівчині, а також діляться враженнями в коментарях під фото.

Читайте також:ПОВАЛІЙ ВРАЗИЛА ЗДОРОВЕННИМ ЖИВОТОМ (ФОТО)

“Майже не змінилася”, “Ви така молодець! Дуже багатогранна людина! Розумниця і красуня. І звичайно ж трудоголік”, “Така незалежна, я вами захоплююся”, “Думаю, ці випробування були не дарма”, “Тому виросла особистість і яскрава людина. Сидячи біля мами так не виходить “,” Дивно … дивлячись на глянець навіть не замислюєшся як важко це все досягається … Браво! “,” Красива “,” Більше виставляйте фото з модельного минулого, дуже цікаво “, – відзначають в мережі.

осадча

Джерело.

facebook