fbpx

«Українська Мрія» – можна знищити літак, але Мрію — ніколи! Укрпошта випустила нову марку. Як та коли придбати?

В лютому російські загарбники знищили Ан-225 “Мрія”, найбільший та найпотужніший транспортний літак у світі, але українська мрія – це значно більше, ніж літак. Це сотні нових літаків, мільйони талановитих дітей і перемоги України – в спорті, науці та техніці.

“Нова марка з українською мрією вийде вже 28 червня. А до неї — конверт та листівка. Цей випуск дуже особливий для нас. Бо він уособлює українську незламність. Росіянам вдалося знищити найбільший літак у світі, наше творіння. Але їм не вдасться знищити нашу справжню мрію і прагнення до свободи. Це знає кожен дорослий і малий.

Це знає і Софія Кравчук, одинадцятирічна школярка з Волині, яка намалювала цю ілюстрацію ще минулого року для конкурсу «Що для мене Україна?».

Сьогодні малюнок актуальний як ніколи. Хочемо, аби цей витвір філателії надихнув кожного українця мріяти сміливіше.”, – написали в Укрпошті.

Ескіз нової марки належить одинадцятирічній Софії Кравчук із м. Любомль Волинської області, вона — призер Всеукраїнського конкурсу малюнків та фотографій «Що для мене Україна?» у спокійному 2021 році. Це Україна очима дитини — квітуча, мрійлива й недосяжна.

Важливі деталі щодо марки:

– Тираж — 3 млн, придбати можна у відділеннях Укрпошти або в онлайн-магазинах. Деталі згодом, у понеділок.

– 1 клієнт — не більше 2 маркованих аркушів, 5 конвертів, 5 листівок.

– 28 червня — Погашення штемпелями “Перший день” в Києві та Гостомелі.-

– Спецпогашення «УКРАЇНСЬКА МРІЯ» — у всіх філіях Укрпошти.

– Тематичний мерч? Обов’язково:)

Мрійте, бо світло завжди перемагає темряву, як не крути!

Ген. директор АТ “Укрпошта” – Ігор Смілянський

You cannot copy content of this page