fbpx

Українська модель після повернення з Італії спокійно розгулює містом. Карантин? Ні, не чула!

Українська модель, учасниця проєкту Топ-модель по-українськи Катерина Куліченко нещодавно повернулася з Італії. Проте вона не пробула на самоізоляції належних 14 днів та вийшла на вулицю.

Італія – друга у списку країна, в якої найбільше хворих на коронавірус. Люди, які повертаються з-за кордону, в тому числі й з Італії, повинні пробути на карантині 14 днів. Проте Катерина Куліченко вирішила не дотримуватися цього правила і відвідала салон краси, а також пошту. Усім цим ділилася з підписниками в інстаграмі.

Пише 24 канал.

Режим самоізоляції, вочевидь, невідомий для Катерини. Вона спокійно розгулює вулицями. Сьогодні, 22 березня, дівчина опублікувала інстаграм-сторіс, у яких зазначила, що йде на пошту забрати посилочку. Так, Катерина на відео зображена у масці, проте вона не може гарантувати повноцінний захист, якщо людина є носієм вірусу.

“Зараз йду на пошту, потрібно забрати посилочку. Якщо вам цікаво, можу її показати”,– каже дівчина на відео.

Також серед публікацій моделі в інстаграмі можна побачити ролик з салону краси, який вона опублікувала 6 днів тому. Отож, це якраз припадає на той час, коли Куліченко повернулася з Італії.

У своїх постах дівчина пише про важливість дотримання карантину, проте сама показує зовсім інший приклад.

“Можливо, завдяки цьому божевіллю в світі люди стануть добрішими? Можливо, все-таки навчаться дотримуватися правил? Можливо, світ стане чистішим?”,– зазначила Катерина під відео.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

КАРАНТИН!!!! Раньше я в школе так этому радовалась, но видела я очень повзрослела и теперь для меня это уж очень плохая новость! Вначале я не особо расстроилась, буду учиться чему то новому, отдохну ведь я так давно этого хотела! Но увы, отдыхать уже не в радость, напала ужасная лень , сбился график, теперь я сплю как попало 🥺 Может благодаря этому безумию в мире люди станут добрее? Может все научаться соблюдать правила? Может мир станет чище? Хочу узнать и ваше мнение по этому поводу 😉 Эти кадры были сняты Милан-Париж Как же там прекрасно, очень хочу вернуться и покорить это страны💖

Публикация от Екатерина Куличенко (@tetya_mottya_)

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page