fbpx
Дозвілля
Українська модель на інвалідному візку спричинила фурор участю у фешн-кліпі (відео)

Манекенниця стала обличчям колекції на днях моди у Києві.

Юна українка розірвала наявні шаблони – і тепер не сходить зі сторінок світової преси. Уперше в Україні на Mercedes-Benz Fashion Prize показ очолила Олександра Кутас – професійна модель з інвалідністю. А ще – вперше в світі вона знялась у фешн-кліпі, який передував показу.

Бездонні очі та чорні брови такою 23-три річну Олександру Кутас днями побачив увесь світ: фешн-кліп, де участь бере модель на візку, досі ще не знімав ніхто. Кліп показали на тижні моди в Києві. Слідом за кліпом – саму Олександру винесли на подіум. Модель з інвалідністю стала обличчям колекції. Для України це вперше.

Усе почалося- саме з її очей. 23-річна модель, яка з народження не може ходити, і пересувається лише в інвалідному візку, вразила дизайнера Федора Возіанова своєю енергетикою. Він вирішив – із таким поглядом вона може стати головним героєм показу – Вієм.

“Мені здалося, що Саша, з дуже сильним поглядом, зможе його дуже гарно зіграти. І так воно й сталося. Вона тримала увесь зал поки продовжувався показ”, – розповів дизайнер.

На подіум її вносили на спеціальному троні, із нього дівчина керувала кожним рухом моделей.

Два роки тому інвалідний візок не завадив Олександрі підкорити модельний бізнес, вона створила нову для цієї індустрії філософію, її дотримується дотепер.

Завдяки силі духу вона розірвала наявні досі шаблони.

“Вона не боїться стукати в закриті двері взагалі в будь-які. Сила духу у неї неймовірна, звичайно. Це – дійсно приклад людини, у якої є мета і вона до неї прийшла”, – підкреслила організатор фотопроектів Ганна Старостіна.

Після сенсаційних кліпу та показу Олександра не сходить зі сторінок світової преси. Її завалюють листами люди з інвалідністю з різних куточків земної кулі.

“Написала дівчина з Нігерії, що вона в інвалідному кріслі, і що я для неї – це цитата- тепер приклад”, – ділиться Саша.

Але надихнути своїм прикладом вона сподівається насамперед українців. Вірить, що це лише питання часу, коли в Україні люди з інвалідністю зможуть реалізуватися в будь-якій галузі.

Читайте також: У Дніпрі п’яні підлітки і безробітний до смерті побили сплячого безхатченка

Джерело.