fbpx
Події
Українська армія має високий бойовий дух і готова боротися до Перемоги: правда вперше прозвучала на телеканалі “росія-1”

Військовий оглядач, екс-начальник групи 1-го управління головного оперативного управління генштабу збройних сил рф полковник Михайло Ходаренок дав реальну оцінку війні росії проти України та закликав путіна “вийти з конфлікту”.

Про це повідомляє dаilymail.

Ходаренок заявив, що справи на війні у росіян поганенькі і, ймовірно, стануть ще гіршими, і що брязкання ядерною зброєю зовсім не загроза, а насправді “виглядає досить скумедно”.

Україна, за словами оглядача, скоро мобілізує понад мільйон солдатів, які будуть навчені військовими партнерами України на Заході та оснащені сучасною зброєю, готові боротися та віддати життя, щоб захистити свою Батьківщину.

Незважаючи на постійні спроби пропагандистки ольги скабеєвої сказати про те, що армія здебільшого складатиметься із призовників, Ходаренок наполягав на тому, що те, як формується армія, не є визначальним — насправді важливо бажання боротися, а Україна “має намір боротися до останнього солдата”.

Становище росії на світовій арені не краще, додав він, зазначивши, що “ми (росіяни – Ред.) перебуваємо у повній геополітичній ізоляції, і що, як би нам не хотілося це визнавати, практично весь світ проти нас”.

Скабеєва пробувала заїкнутися про Китай та Індію, де велика кількість населення, але це викликало у експерта лише посмішку, бо ці дві країні не є союзниками росії, швидше, зберігають нейтралітет.

Виступаючи на вечірньому ток-шоу скабеєвої, яке так активно підтримує дії кремля, Ходаренок закликав свого опонента по дискусії об’єктивно подивитися на ситуацію.

Насамперед сказав він, що чутки про “морально-психологічний злам в українських ЗСУ, які нібито перебувають на межі якоїсь моральної кризи, м’яко кажучи, помилкові”.

“Зрештою перемога на полі бою визначається високим моральним духом особового складу, який проливає кpов за ідеї, за які він готовий боротися”, – сказав Ходаренок.

Фото: скрін з відео.

05/18/2022