fbpx
Дозвілля
Українка “запалила” на “Міс світу” і вийшла у фінал

Українка Олександра Кучеренко увійшла в десятку найталановитіших фіналісток Міжнародного конкурсу краси “Міс світу-2016”, який проходить у Вашингтоні.

Всього на конкурсі 119 учасниць. Фінал відбудеться 18 грудня, в готельному комплексі Gaylord National Resort & Convention Center, National Harbor. Тріумфатор отримає корону з рук “Міс світу-2015” іспанки Міреї Лалагуни.

Графік перебування дівчат на “Міс світу” розписаний буквально по хвилинах.

“Ніч-день, день-ніч, о 12 – спати, о – 6-й підйом. Зрозуміла, що не знаю, який сьогодні день тижня і число. Стільки нових емоцій, вражень, подій, зустрічей! Зараз здається, що немає ніякого іншого життя крім того, що тут, на Міс світу, – написала Кучеренко у своєму Instagram.

Крім репетицій фіналу, тренувань у спортзалі, фотосесій, інтерв’ю з журі, красуні беруть участь у благодійних заходах – напередодні вони побували в гостях у малюків, батьки яких виявилися “за гратами”. Крім цього дівчата за останні дні встигли побувати на екскурсії у Білому домі, з’їздили подивилися Нью-Йорк, взяли участь у кулінарному шоу і відвідали декілька світських раутів. Кучеренко привезла до Вашингтона гардероб у п’яти валізах.

Оргкомітет конкурсу відзначив її вбрання і завжди елегантний вигляд.

Цього року оргкомітет відмовився від конкурсу в бікіні та конкурсу національних костюмів, зате провів конкурс талантів, де “Міс Україна” показала себе відмінно.

Вона станцювала танець “ча-ча-ча” під пісню Джо Кокера і під час номеру ще грала на піаніно. У результаті дівчина увійшла в десятку найталановитіших фіналісток.

Вітання фіналістам конкурсу талантів на міс світу! Неймовірно щаслива бути в десятці найталановитіших і найкрасивіших))) Таке задоволення чути “Ukraine”, коли оголошують переможців. Пишаюся і радію😉🏆🇺🇦 P.S. Не так і погано танцювати без партнера: в фінал потрапляєш😉👍🏼 Congratulations to the miss world talent show finalists! So happy to get to 10 of the most talented and beautiful girls. It’s pleasure to hear “Ukraine” while announcing the winners. Proud and satisfied😉🏆🇺🇦 @misswolrd @missukraine_official #missukraine #missukraine2016 #missworldukraine2016 #missworld #missworld2016 #mw2016

Світлину опубліковано користувачем Alexandra Kucherenko💖🌷👸 (@aakucherenko)

Читайте також: Стояв у черзі. Попереду мене – дідусь. У лівій руці – гречка, у правій морква…

Нежные, заботливые, мудрые, добрые и любящие. Такими сделала природа нас, украинок. И этим отличила от других. Подчеркнуть неповторимость нашей красоты и женственности могут только украинские дизайнеры. Платье – @aysinaofficial #AYSINA Украшение – @helena.romanova. #helenaromanova Доброй ночи 🌌☺️ Gentle, caring, wise, kind and loving. We are, Ukrainian women. The nature created us in a such way and distinguished from others. Only Ukrainian designers can emphasize the uniqueness of our beauty and femininity. Dress – @aysinaofficial #AYSINA Decoration – @helena.romanova.tm #helenaromanova Good night🌌☺️ #missukraine #missukraine2016 #missworldukraine2016 #missworld #missworld2016 #mw2016

Світлину опубліковано користувачем Alexandra Kucherenko💖🌷👸 (@aakucherenko)

Джерело.

facebook