fbpx
Дозвілля
Українка з тисячами родимок підкорила інтернет. У Instagram за нею стежать майже 17 тисяч осіб (фото)

Виявляється у Юліанни рідкісне захворювання – меланоцитарний невус, коли тіло людини вкрите тисячами родимок, які потенційно несуть загрозу раку шкіри.

За статистикою, приблизно 1 на 500 тисяч жителів планети народжується з цим захворюванням.

“Отже, 90-ті роки, Україна, народжуюся я – дитина, у якої вся спина покрита чимось темно-коричневим. Всі шоковані, лікарі в розгубленості: все, що їм приходить в голову, – це сказати, що я не проживу і пару годин (які потім перетворилися в дні і тижні). Також були припущення про вовчанку, наслідки Чорнобиля і інші дикі здогади. Безуспішні спроби дізнатися, що зі мною, розтягнулися на сім років “, – розповіла Юліанна в інтерв’ю Wonderzine.

Мама дівчинки хотіла зробити їй пересадку шкіри у Франції, де такі операції були не рідкістю. Але ніхто не давав ніяких гарантій, зате точно говорили, що дівчинці знадобитися не менше 12 операцій, після чого піде довгий період реабілітації.

Читайте також:НАЙВАЖЛИВІШІ ВІТАМІНИ ДЛЯ ДІТЕЙ ДО 6 РОКІВ

“Я періодично ловлю себе на тому, що можу задивитися на людину, яку вважаю красивою або цікавою, яка виділяється з натовпу. Вона же, в свою чергу, може помітити, що я на неї дивлюся, і теж подумати, що з нею щось не так. Складно звинувачувати когось в тому, що він дивиться на людину, якщо він про подібне навіть не чув – хоча мені хотілося б, щоб реагували все ж скромніше “, – прокоментувала дівчина реакцію оточуючих на себе.

Дівчина навчилася приймати себе такою, яка вона є і не соромиться показувати тіло зі своєю родзинкою. У Instagram за нею стежать майже 17 тисяч осіб.

Saturday evening 🍷😋 #Saturday #summer #evening #bareyourbirthmark #inmyskiniwin #wine #bread #cheese #warsaw #girl #role #model #smile #to #the #world #fashion #style #blogger

Світлину опубліковано користувачем Yulianna Yussef (@yulianna.yussef)

Джерело.

Реклама