fbpx
Події
Українка відсвяткувала 117-річчя: вона входить до п’яти найстаріших жінок планети (фото)

Все життя Нагорна живе в Жадовому, понад 30 років пропрацювала у колгоспі біля птиці і худоби. У березні нинішнього року 116-річну Христину Нагірну занесли в Національну книгу рекордів, як найстарішу жінку в Україні, повідомляє УНІАН.

Христині Нагорній, найстаршій жінці України, яка проживає в селі Жадове Семенівського району Чернігівщини, виповнилося 117 років. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Семенівської райдержадміністрації Сергій Деденко.

“Вчора з сільським головою Жадового Сергієм Помазком привітали з 117-річчям найстарішу жінку України Христинію Аврамівну Нагорну. Побажали їй здоров’я і довгих років”, – написав він у пості з відповідними фотографіями.

За інформацією місцевого видання Siver, яке посилається на слова самої довгожительки, народилася вона 1 липня 1900 року на косовиці. Мати Христини помeрла, коли дівчинці було 5 років, виросла вона з батьком і мачухою. В школу Христину не віддавали, тому вона так і залишилася неписьменною.

Все життя Нагорна живе в Жадовому, понад 30 років пропрацювала у колгоспі біля птиці і худоби.

Читайте також: У 70: у Вінницькому будинку геріатричного профілю відгуляли весілля(фото)

У березні нинішнього року 116-річну Христину Нагорну занесли в Національну книгу рекордів, як найстарішу жінку в Україні.

Крім того вона входить у п’ятірку найстаріших жінок планети. Крім неї, у ньому італійка Емма Морено (117 років), мешканка Ямайки Вайолет Браун (117), японка Набі Таджіма (116) та японка Нення Мийако (115).

 

facebook