fbpx
Події
Українка у змові з єгиптянином вивезла за кордон викрадену дитину

У результаті кропіткої роботи оперативних співробітників Держприкордонслужби в Україну вдалося повернути 4-річну дівчинку, яку незаконно вивезли за межі країни.

Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

Обманним шляхом переправити через державний кордон не свою дитину зважилася громадянка України за попередньою змовою з громадянином Єгипту, який є батьком дівчинки. Для організації незаконної мандрівки дівчинки жінка використала паспортний документ своєї дитини, а також завірену встановленим порядком згоду на вивіз дитини за кордон від її батька.

При цьому справжня матір дитини згоди на вивіз своєї доньки за кордон не надавала, а будь-яких рішень суду про позбавлення її батьківських прав не приймалось.

Викривши злочинну схему прикордонники направили до Національної поліції зібрані матеріали, які були внесені до ЄРДР за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.332 КК України. Громадянці України оголосили підозру у вчинені кримінальних правопорушень, а також її подали у розшук.

Невдовзі на підставі ухвали про дозвіл на затримання, у ході проведення комплексу оперативно-розшукових заходів, дану жінку прикордонники затримали.

Після проведення всіх підготовчих дій було розпочато низку заходів для повернення на Батьківщину й самої 4-річної дитини. На цьому етапі оперативні співробітники Держприкордонслужби тісно співпрацювали з рідними дівчинки та взаємодіючими правоохоронними і силовими структурами.

Як результат, було проведено оперативну комбінацію, що дозволила повернути дитину матері. Днями дівчинка прилетіла в Київ рейсом з Хургади.

Читайте також: Під час затримання у Княжичах поліцейські-розвідники не могли розсекретити себе перед ДСО – ГПУ

Джерело.

facebook