fbpx

Українка показала всі стадії домашнього насильства (відео)

Молода українська режисерка Олеся Білецька зняла соціальну рекламу, в якій виступила проти домашнього насилля.

«Від слова «насильство» у мене всередині все перевертається. Це одна з найстрашніших тем, і саме тому вона повинна бути видимою, про неї мають знати не лише ті, кого вона торкнулася», – розповіла Cultprostir Олеся.

Режисерка каже, що в цьому ролику вона хотіла показати всі стадії, які проходить жінка: «від закоханості, нерозуміння, сорому, страху, прийняття і до люті». «Адже, мабуть, найсміливіший і найважчий крок для жертви насильства – це виступити проти. І в цей момент, в ідеалі, її має підтримати та захистити суспільство й держава», – вважає дівчина.

Певний час Олеся Білецька жила в Америці. Її здивувала кількість соціальної реклами, яка демонструється там у різних місцях – на білбордах, заправках, в кафе, школах, громадському транспорті і навіть у вбиральнях. «Таким чином кожна людина ще з дитинства починає розуміти, де порушують його права, і знає, куди йти за допомогою», – каже Олеся.

«Соціальна реклама чіпає за нутро, доводить до сліз, змушує задуматися, додає сили і спонукає до змін, – переконана молода режисерка. – Вона допомагає формувати здорову націю, в якій люди піклуються одне про одного і не закривають очі на чужі проблеми».

Олеся Білецька також є актрисою, сценаристом, мистецтвознавцем і куратором культурних проектів. Крім того, вона знімає короткометражні стрічки. Її робота «Дружини війни» вийшла у фінал національного конкурсу короткого метру «Одеського міжнародного кінофестивалю-2015», а цього року Олеся побувала в Каннах зі своїм новим фільмом «Коли увімкнуть світло».

Джерело.

You cannot copy content of this page