fbpx
Події
Українець розповів, як схyд на 86 кг за рік і став директором школи(відео)

Киянин Дмитро Ламза за рік схyд на 86 кг. Для цього чоловік відмовився від виробів з борошна, ковбаси і макаронів. Замість фізичних навантажень – танцював.

“Найважчий день, коли я відмовився від фаст-фуду. До нього я готувався довго. Я взяв традиційну свою тацю, як зараз пам’ятаю чек на 620 гривень, – 3-4 картоплі, 4-5 гамбургерів, 2 коли, салат. В той момент відчуття, що я себе ненавиджу, прийшло до того, як я почав їсти. Я піднявся. Пішов до урни, сів. Довго не міг кинути, але таки кинув їжу в урну. Після того “дах зірвало”. Раптово все забoліло, такий був стpес. Я хотів залізти в ту урну й дістати все. Як нapкоман, в якого лoмка від нapкотиків”, – пригадує Дмитро, пише Gazeta.ua

У той день поставив собі за мету схyднути.

“Сидів біля холодильника, pвав на собі волосся, нігті кусав. Рятувала робота. Я знав, що піду туди і не буду про це думати”, – каже Дмитро.

Читайте також: Мама п’ятьох дітей підкорила мережу стрункою фігурою схуднувши на 115 кілограм (фото)

Чоловік почав готувати їжу самостійно. Робив салат без солі. Додавав соєвий соус.

“Найсмачніша страва зараз – тушковане куряче сердечко зі сметаною та соєвим соусом. Поставив за правило їсти салат разом зі шматком м’яса чи риби. Ще багато танцював. Заходжу в магазин, беру візок і танцюю. Стою на касі – танцюю. Навіть увів п’ятихвилинку для вчителів та учнів. З ними також танцюємо. За перший місяць схуд на 24 кілограми”, – каже Дмитро.

Після схyднення Дмитро Ламза став директором київської школи №210. Зізнається, що в нього змінилося відношення до життя. Він перестав жаліти людей, як робив це раніше, і почав цінувати життя.