fbpx
Події
Україна змушена щорічно спалювати в повітря 11 млн кубометрів блакитного палива на півдні Херсонщини

Глава Генічеської райдержадміністрації вірить, що наступного року ситуація зміниться на краще

Олександр Воробйов, глава Генічеської райдержадміністрації, в інтерв’ю «Главкому» заявив, що Україна щодня змушена спалювати свій газ у повітря. Щорічні збитки від цього – колосальні.
«Щодо того, скільки спалюється в повітря – це 11 мільйонів кубічних метрів на рік. Знаєте, ми вже у себе збирали всіх «газових» фахівців різного рівня з Києва, з Полтави, з Херсонського облгазу, з Харкова. Всі разом шукали варіанти, як вийти із ситуації, вирішити проблему. Пропозицій було багато, але жодна не підійшла», – розповів Воробйов.

Наприклад, були міркування звести на Арабатській стрілці газосховище, зазначив чиновник. Але технічно неможливо це зробити, аби було дотримано всіх вимог безпеки.

«Плюс, врахуйте, це стратегічна зона. Окрім того, всюди навколо живуть люди – у Щасливцевому, Стрілковому. Тому ця ідея відпала. Попри це наші ідеї, які таки були, в уряді почули», – запевнив глава Генічеської райдержадміністрації.

«Що робитимемо наступного року? Нарешті нас почули у Києві, в Кабміні! Після двох років, упродовж яких я намагався достукатися, донести думку, що Генічеськ – це форпост, від Генічеська залежить цілісність усієї України, розумієте?! Я тут тримаю все, що можна, для того, аби люди почувалися спокійно», – резюмував Воробйов.

Читайте також:   3200 українці не побачать – Розенко назвав реальну суму мінімалки

Джерело.