fbpx
Події
Україна у списку: велика авіакомпанія Туреччини скасує 17 міжнародних рейсів

Один із найбільших турецьких авіаперевізників Turkish Airlines вирішив скасувати 17 міжнародних авіарейсів, назвавши причиною зниження кількості клієнтів.

Про це пише ТАСС із посиланням на Haberler.

Крім того, в зв’язку із згадуваним рішенням, 30 пасажирських лайнерів авіакомпанії будуть тимчасово виведені з експлуатації.

У компанії наголосили, що на такий крок їх змусили економічні труднощі та активність терористичних організацій, що і викликало зменшення потоку клієнтів.

Зазначається, що такі заходи запланували поки тільки на зимовий період. Вважається, що літаки повинні перебувати в повітрі, щоб приносити прибуток компанії, а кожна хвилина простою лайнера на землі обертається фінансовими втратами.

Перша партія з 12 виведених з активної експлуатації літаків “Airbus А330-200” доставлена ??в аеропорт Анталії. Їх відігнали до другого міжнародного терміналу, який у зимовий період не функціює. Вони повинні пройти техогляд і модернізацію. Всього в парку компанії 298 пасажирських лайнерів.

У список скасованих рейсів потрапили перельоти між Туреччиною і деякими містами Алжиру, Данії, Франції, Німеччини, Ірану, Італії, Йорданії, Голландії, Нігерії, Саудівської Аравії, Таджикистану, України та Киргизії.

Усередині Туреччини взимку не будуть здійснюватися перельоти за п’ятьма напрямками – Ескішехір, Стамбул, Ердем, Ушак і Сиірт.

Читайте також: Інтерпол очолив китаєць, а віце-президентом став росіянин

Джерело.