fbpx
Події
Україна та ЄС планують зменшити плату за мобільний роумінг

Україна та Європейский Союз домовилися співпрацювати для залучення інвестицій в розвиток цифрової інфраструктури. Зокрема, сторони планують зменшити плату в роумінгу через введення загального цифрового простору.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Єврокомісар з питань цифрової економіки і суспільства Гюнтер Оттінгер відзначив важливість спільного з Україною проекту зі зменшення плати у роумінгу через запровадження спільного цифрового простору.

«Ми успішно втілили проект зменшення вартості послуг мобільного зв’язку таким чином, що вартість у роумінгу майже «як вдома», – зазначив Оттінгер.

Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів підкреслив, що такий проект повинен незабаром реалізуватися між Європою та Україною.

«Це той приклад, коли успішні проекти по цифровізації дають відчутний позитивний результат для громадян, які можуть дійсно відчути практичну користь і реальну економію», – підкреслив він.

Домовленості сторін дозволять прискорити реалізацію проекту цифрового співтовариства і євроінтеграції України в єдиний цифровий простір з ЄС.

Нагадаємо, раніше очільник міністерства закордонних справ України Павло Клімкін у Люксембурзі обговорив з головою комітету з питань закордонних і європейських справ Палати депутатів Марком Ангелем безвізовий діалог, Асоціацію з ЄС та Мінські угоди.

Читайте також: Стала відома вартість проїзду в автобусах польського лоукостера в Україні

Джерело.