fbpx
Події
Україна пустить? У Росії повідомили резонансну інформацію про Юлію Самойлову

У російських ЗМІ з’явилася інформація, що їхня співачка Юлія Самойлова зможе безперешкодно в’їхати на територію України, щоб взяти участь у “Євробаченні-2017” у Києві, пише “Обозреватель”

Як пишуть “Известия”, можлива наявність артистки в українському чорному списку ніяк не позначиться на її перебуванні в Києві, тому що на час проведення музичного конкурсу в стоп-листах з’являться виключення.

Про це виданню заявили організатори “Євробачення”. Інформацію нібито підтвердили і джерела в українському комітеті конкурсу.

Читайте також:Чи варто заборонити Юлії Самойловій в’їзд в Україну?

Європейський мовний союз (ЕВС, найбільше міжнародне об’єднання національних організацій мовлення, яке проводить конкурси “Євробачення”, “Дитяче Євробачення” і “Танцювальне Євробачення”) з червня минулого року веде переговори з владою України з питань безпеки конкурсантів.

“ЕВС повністю розуміє і поважає закони України. І це питання (участі Юлії Самойлової. – Ред.) має вирішуватися владою країни. З Києвом у нас ведеться дуже продуктивний діалог і червня минулого року. Як і передбачає регламент пісенного конкурсу “Євробачення”, ми сподіваємося, що Київ знайде рішення для того, щоб кожна делегація з будь-якої країни могла приїхати в Україну і взяти участь у заході”, – заявив виконавчий директор конкурсу Йон Ола Санд.

При цьому джерело в українському комітеті “Євробачення” розповіло російському виданню, що будь-які заборони, які можуть поширюватися на російську учасницю, на час пісенного конкурсу будуть припинені.

“Всі учасники “Євробачення” приїдуть до Києва і будуть насолоджуватися всією красою заходу”, – сказало джерело.

Читайте також: “Мені нас…ати на Геращенка”: Андрій Макаревич жорстко висловився про депутатів Ради

Нагадаємо, що радник глави українського МВС Антон Геращенко 13 березня заявив про те, що Юлії Самойловій можуть заборонити в’їзд в Україну. Це пов’язано з тим, що 29-річна співачка, інвалід 1-ї групи Юлія Самойлова в 2015 році брала участь у фестивалі “Світ спорту і добра” в окупованому Криму.