fbpx

Україна пропонує Європі електроенергію в обмін на газ

Україна готова допомогти Європі постачанням електроенергії для зниження залежності від Росії, в обмін Київ розраховує отримувати той обсяг газу, якого не вистачає Україні. Про це у п’ятницю, 29 квітня, заявив президент України Володимир Зеленський під час спілкування із польськими журналістами.

Він зазначив, що атомна генерація України дуже велика і Київ зможе продавати електроенергію на захід за нормальними цінами, а не штучними для заробітку.

“Всі розуміють, що ми можемо допомогти іншим європейським країнам. Кому не вистачатиме електричної енергії, то наша генерація дуже допоможе”, – сказав Володимир Зеленський.

Український лідер зазначив, що поки що є технічні складнощі, бо йде війна. Проте “Україна готова реально допомогти багатьом країнам із цим”.

“Нам треба торгувати, експортувати. Електрична енергія допоможе нам. Ми з радістю даватимемо можливість не залежати від Росії та давати електроенергію і на взаємних дружніх відносинах можемо отримувати з Європи обсяг газу, якого нам бракує. Давати електроенергію, а отримувати газ. Такі речі плануються “, – додав політик.

Фото: скрін з виступу.

04/30/2022

You cannot copy content of this page