fbpx
Перейти до вмісту

Україна повернула 50 бійців – відбувся черговий обмін полоненими

Україна провела черговий обмін полоненими. У його результаті вдалося повернули додому 50 українських воїнів. Загалом додому повернулися 33 офіцери та 17 рядових і сержантів.

Як уточнили в Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими, це був перший у 2023 році обмін військовополоненими та 36-й від початку повномасштабного вторгнення росії.

Загалом від початку вторгнення додому повернулися 1646 людей. Попереднього разу кількість звільнених бійців називали 1 січня — тоді їх було 1596.

Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак:

“Черговий вдалий обмін полоненими. Ми повернули додому 50 наших воїнів. Це хлопці із ЗСУ, ТрО, НГУ, ДПСУ, ВМС, а також із ССО.

33 офіцери та 17 рядових і сержантів.

Повертаємо людей, які потрапили в полон на Чорнобильскій АЕС, а також оборонців Маріуполя, хлопців з Донецького напрямку, з-під Бахмута, а також із Київщини, Чернігівщини, Херсонщини та інших регіонів, де тривали бої.

Це не останній обмін. Наша задача – повернути всіх наших людей і ми її виконаємо.

Дякую Координаційному штабу з питань поводження із військовополоненими за чудову роботу.

Слава Україні

Слава нашим героям. Вони – вдома”.

Крім того, Україна 31 грудня під час обміну полоненими повернула додому собаку на прізвисько Адік, якого російські окупанти забрали в української військової з Маріуполя після того, як вона потрапила в полон.

Позначки:

You cannot copy content of this page